تبلیغات
دیابت - مطالب فروردین 1394
نویسندگان
آخرین برنامه آموزشی این سازمان مردم نهاد در سال 1393 روز پنجشنبه 21 اسفند برگزار شد.در این برنامه که با عنوان دیابت و سفر و با موضوع توصیه های نوروزی بنیاددیابت با همکاری فرهنگسرای سلامت ،موسسه فرهنگی قدس و شرکت نوونوردیسک پارس به انجام رسید سخنرانان به بررسی شرایط و ابعاد گوناگون زندگی یک فرد دیابتی در روز های نعطیل و آیین های نوروزی و سفر ها پرداختند.
سلامت نیوز: توصیه های نوروزی به بیماران دیابتی

ادامه مطلب

[ پنجشنبه 27 فروردین 1394 ] [ 10:49 ق.ظ ] [ مدیر مجله ]
دیابت شما را در معرض خطر مشکلات دهان و دندان قرار داده و باعث اختلال در توانایی شما برای مبارزه با باکتری‌های موجود در دهان می‌گردد.

ادامه مطلب

[ پنجشنبه 27 فروردین 1394 ] [ 10:47 ق.ظ ] [ مدیر مجله ]
انسولین- درمانی در موقع مصرف غذا باید سبب ایجاد جذب سریع انسولین و مدت زمان فعالیتی که بیشتر از جذب وعده غذایی نباشد گردد.
سلامت نیوز: فناوری نوین در درمان دیابت

ادامه مطلب

[ چهارشنبه 26 فروردین 1394 ] [ 12:28 ب.ظ ] [ مدیر مجله ]
نظرات
دیابت، یكی از پردردسرترین بیماری‌ها به نظر می‌رسد؛ مخصوصا اگر راه‌های مقابله با آن را نشناسید و ندانید که چگونه می‌توان عوارض آن را به حداقل رساند.
به گزارش سلامت نیوز به نقل از هفته نامه سلامت، این مطلب، شما را با 10 توصیه عملگرایانه در زمینه کنترل دیابت آشنا می‌کند.

ادامه مطلب

[ چهارشنبه 26 فروردین 1394 ] [ 12:25 ب.ظ ] [ مدیر مجله ]
نظرات
محققان پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران موفق به طراحی حسگری زیستی و غیرآنزیمی شدند که جهت تشخیص دیابت قابل استفاده خواهد بود.این حسگر در مقیاس آزمایشگاهی ساخته و بررسی شده است.
به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایرنا، دکترعلی اکبر طرلانی یکی از محققان این طرح گفت:کاهش هزینه ساخت، افزایش سرعت تشخیص گلوکز و افزایش پایداری از نتایج این طرح بوده و علوم پزشکی و بالینی، زیست شناسی و همچنین صنایع غذایی می توانند از فواید این حسگر بهره مند شوند.

ادامه مطلب

[ چهارشنبه 26 فروردین 1394 ] [ 12:24 ب.ظ ] [ مدیر مجله ]
نظرات
درباره وبلاگ

سایت های مفید
امار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :